| Master2001 a întrebat:

Is cls 12 si m-a chemat cineva sa-mi desfășor practica de la scoala la RAR Satu Mare. Registru auto român.
Aveti idee ce ar trebui sa fac acolo ca si practica? Ce fac cum fac si etc. Cat mai detaliat va rog.
Sau ceva link stiu eu. Va Rooog

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

O sa vezi cand vei merge acolo, noi nu stim, de ce nu-i i ai intrebat pe ăia care te au chemat, trebuia sa i intrebi, bă eu ce o sa fac la voi ma scarpin in nas sau in fund, si vedeai ce zic ei asta trebuie sa faci, cand trebuie sa te duci la ei ti au zis? Sau nici asta nu știi?

| TheGentleman a răspuns:

În general te ocupi de hârtii și de muncile pe care specialistii nu au timp să le facă.

La români voluntariat= munca de jos