| AtashiNoBakaDesu a întrebat:

Buna!
Iubitul meu vrea sa dea la o academie militara sau de politie cand va absolvi liceul (anul viitor). Problema e ca are un defect de vorbire, si anume nu poate pronunta consoana 'r'. As vrea sa stiu daca la probe va fi eliminat din cauza asta.
multumesc anticipat :*

1 răspuns:
| P3TR3 a răspuns:

Salut,eu am terminat clasa a 8a si am optat pentru Scoala Militara Mihai Viteazul din Alba Iulia.
Iti spun ca poate sa dea linistit probele pentru ca nu este nimic daca are o problema de vorbire.
Spune-i ca poate sa dea linistit probele si sa fie increzator, ca le va lua.ii urez bafta! happy