| anonim_4396 a întrebat:

la anul o sa fiu studenta si m-ar interesa ceva jobb-uri pe care as putea sa le fac in timpul facultatii. Fara norma ca asa nu o sa am timp de invatat. ceva interesant si simplu totusi. Multumesc, dau funda la cele mai multe!

1 răspuns:
| Anonimgirl111 a răspuns:

Invata intai, sa devii studenta, apoi in functie de orar si de oportunitatile din orasul in care vei invata, te vei putea orienta spre un job part-time apropiat poate de specializarea pentru care te pregatesti.
Mult succes!