| anonim_4396 a întrebat:

La ce facultate mergeti? Am nevoie de cateva idei, nu sunt chiar decisa. :*

5 răspunsuri:
| justadream94 a răspuns:

Sunt deja student idei dar sa exclud pe cele cu admitere
limbi straine,psihologie,relatii publice, tursim si alimentatie, management, geografie, geodezie si protectia mediului.

| NimeniSiAtat a răspuns:

Psihologie, e ok Titu Maiorescu din Bucuresti, e cea mai buna din Romania. De alt fel poti merge la drept (ca majoritatea) la Titulescu, sau aseul, marketing.

| gaby5995 a răspuns (pentru NimeniSiAtat):

Psihologie... suna interesant.

| NimeniSiAtat a răspuns (pentru gaby5995):

Este o materie foarte faina, interesanta si complexa si o recomand pentru ca te ajuta in viata de zi cu zi, indiferent de ce vei face pe viitor.

| Dudu008 a răspuns:

Economie,contabilitate