| Anamariadenisa16 a întrebat:

Bună! La ce vârstă trebuie să fii designer de modă? Te rog vreau răspunsul!

Răspuns Câştigător
| Anastasia3453446 a răspuns:

Dupa ce termini facultatea, dar nu le recomand pe cele din Romania

5 răspunsuri:
| haileewatson a răspuns:

Nu exista o varsta la care devii designer de moda peste noapte laughing persoanele care fac asta sunt persoane care de mici au practicat arta, fie ca e vorba de desen, moda/fashion sau altele, si si-au perfectionat munca ani la rand pana au ajuns intr-un punct in care sa faca design pe propriile puteri

| Frank51 a răspuns:

La 47 de ani 6 luni 2 săptămâni 3 zile 8 ore 24 de minute și 31 de secunde, însă doar în an bisect, și doar când partea eliptică a lunii este în fază cu antemeridianul cadranului superior.

| sierra1 a răspuns:

NU TREBUIE să fii designer. Dacă e duce (talentul) poți fi la 16 ani ca ai tăi. Dacă nu te duce, atunci in veci nu ve fi

| Lioana a răspuns:

Nu conteaza varsta. Trebuie sa ai talent artistic. Poti incepe oricand dar probabil vei fi luata in serios numai dupa ce termini liceul. Si ar fi bine sa te pricepi si la croitorie sau sa gasesti un croitor care sa-ti creeze modelele concepute de tine.

| Violleta2022 a răspuns:

Ai premiat un raspuns eronat si inutil dat de userul Anastasia3453446, dat de o fetita de scoala generala, care este inca a VII-a sa a VIII_a si care nu are habar ce vorbesti, facand recomandari inutile!