| IWannaBeFreeeee a întrebat:

La penitenciar la incadrarea directa, vizita medicala cum se desfasoara mai exact? Trebuie sa te dezbraci complet?

3 răspunsuri:
| zilog a răspuns:

Nu am fost acolo dar intr-o țară nazistă până și poliția te cauta in mersi-dos dacă li-se pare ceva suspect la tine
dapoi la penintenciar unde NU MAI AI DREPTURILE OMULUI
pentru ca așa scrie in Drepturile Omului ca pușcăriașii și soldațiilor nu li-se mai aplică drepturile omului!
Citește drepturile omuli
asta inseamnă că ar trebui să poată să facă ce vrea cu ei
chiar să le ia organele și să le doneze altora care li-se aplică drepturile omului și au nevoie de ele

| Vântulalb a răspuns:

Da, se face un control medical complet pentru ca trebuie sa fii perfect sanatos.

| CravataAlbastra a răspuns:

Buna! Poti intra pe site-ul oficial ANP, acolo trebuie sa gasesti informatii concrete.