| nicol1995 a întrebat:

Buna la toti. Este cineva sau a fost student la Calculatoare la Universitatea din Pitesti in special, sau si la alta facultate? Daca puteti sa imi dati si mie mai multe detalii. Este greu? Ce se face? Cum sunt profesorii? Cum sunt examenele? si alte chestii de genu'

1 răspuns:
| Mayar a răspuns:

Nu te du la Pitesti! A venit un tip ce nu putea face fata la Timisoara la calculatoare si la pitesti era geniu! Nu te prosti si iti pierde timp din viata! Mergi ori la Bucuresti, ori la Timisoara. Pentru un drum de jumate de ora - o ora pierzi o viata intreaga, ca nu angajeaza nimeni.
Nu fa greseala asta! Stiu ce iti spun.