| Anonima784 a întrebat:

Bună! La universitatea din București Pshihologie, media de intrat în această facultate este doar pe baza concursului? Media de la bac are influența? Vă întreb, fiindcă nu am găsit pe site-ul lor.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe vremea mea, se dădea examen și se intra cu nota de la examen iar nota de la bac conta doar pentru partajarea celor care luau aceeași notă la examen? Asta se întâmpla prin 2014. Acum nu mai știu cum mai e și ce mai e. happy
Succes!