| Larisa1990cccccc a întrebat:

Buna, lucrez intr-un supermarket de aprox. 2 săptămâni, e greu cu pauzele, maxim 2 pe zi, uneori niciuna, ma rog! Într-una din pauze in timp ce fumam o tigare mi-a venit o idee de tik tok, și am făcut un clip in care m-am filmat band hell și am scris " ce fac fetele de la "numele magazinului " când urla clienții sa mai deschidem o casa" in prima faza mi s-a părut Funny, chiar a făcut câteva mii de likeuri, și cineva din grupul de la munca a trimis clipul meu pe grup, și de aici a început un scandal, știe cineva ce e de făcut? Știu ca am greșit dar sincer va spun nu știam ca nu am voie sau va degenera așa situația, este ilegal? Nu ai voie sa faci ce vrei in pauza? Dați mi un sfat va rog

4 răspunsuri:
| ReddY25 a răspuns:

Ai putea sa stergi postarea

| Sophieka a răspuns:

Ai stricat imaginea companiei si ai aratat lipsa de respect si seriozitate atat fata de firma, cat si fata de clienti... Normal scandal.

Tik-tok ul asta nu e inventat pentru glume, ci pentru a demonstra ca e multa lume proasta. Acolo doar isi arata multi, (majoritatea oameni adulti, chiar parinti de copii, si chiar persoane trecute de a doua varsta ) cat sunt de prosti.

Nu stiu cum vi se pot parea amuzante videoclipurile de genul, sau in care dansati a proasta, va destrabalati s-a.m.d. E gradul de inteligenta, nu altceva. Scuzele nu functioneaza!

Răspuns utilizator avertizat
| sierra1 a răspuns:

Dă-ți demisia, nu pare a fi un job pentru tine. Sau tu nu eșit pentru jobul ăla