| Lalala_1767 a întrebat:

M-am gandit ca, in viitor, din moment ce imi plac foarte mult limbiile straine si ma pricep, sa merg la facultate la relatii internationale.
Voua cum vi se pare? Si ce meserie poti avea?

Răspuns Câştigător
| sagetator a răspuns:

E super fain acolo... in plus, orice meserie care are la baza cunoasterea unor limbi straine, mai ales cele de circulatie internationala, va fi de viitor. ai putea sa devii translator, jurnalist, purtator de cuvant s.a. succes!

3 răspunsuri:
| TakeMeHome a răspuns:

Buna.
Pai avand in vedere ca iti plac limbile straine si pe deasupra te si pricepi, e super ok.
Meseriaa.Actor,cantaret,meditator, profesor,translator, purtator de cuvant, ambasador... si in rest orice alta meserie care ti se pare mai simpla happy.
Mult succes si o zi buna!happy

| TakeMeHome a răspuns:

A, scuza-ma mai poti fi si ghid sau. jurnalist!

| iReal96 a răspuns:

Pai.daca-ti plac limbile straine ar trebui sa te faci traducatoare sau.nu stiu.