| Papushika1996 a întrebat:

MA aflu intr-o situatie mai dificila. Iubesc un baiat de 1 luna, dar si el cred ca ma place deoarece tot deauna cand trec pe langa el se uit la mine. Cum sa fac sa ma pot baga in vorba cu el.aa inca ceva sunt cam timida si eu si el. Va rog nu va bateti joc din mine.Dau funda! v♥

Răspuns Câştigător
| MihayG a răspuns:

Pai incearca sa vorbesti cu el asa intamplator.Te faci ca il intrebi ceva,,,nu stiu,fi tu insati, incearca sa nu discuti sau sa bati campii cand vorbesti cu el, fi simpla, nu te da mare,,, nu ii spune muuullltteeee complimente.nu suporta.Baietii in general.Nu e cine stie ce incearca vb cu el din orice motiv, Cel mai aiurea posibil, dar vorbeste.bagal in seama. Funda?big grinbig grinbig grinbig grinbig grin

2 răspunsuri:
| d3javw a răspuns:

Incearca sa nu pui intrebarii stupide, Sa afli ce-i place sa faca si cunoastel mai binetongueVorbind pe internet poatetongue

| liviumarinel a răspuns:

Pai in primul rand mai lasa-l sa creasca ca la 1 luna e cam mic pentru tine. si in al doilea rand daca iti doresti cu adevarat sa fiie prietenul tau du-te la el cu tupeu si incearca sa comunici, ca daca este singur, ii plac femeile si tu esti frumoasa cu siguranta nu te va refuza SUCCESSSSS.