| AlexisB123 a întrebat:

Bună! Mă bate un gând să mă înscriu la Spiru Haret, la Kineto. Există pe aici vreun cursant care mi-ar putea lăsa o părere despre facultate? Cum sunt profesorii, dacă își dau interesul, etc. Nu vreau sa fie o facultate făcută degeaba

1 răspuns:
| adryang78 a răspuns:

Dacă vrei să înveți ceva, du-te la o facultate de stat, chiar dacă intri la taxă. La Spiru Haret plătești degeaba. Am 4-5 prieteni apropiați și rude care au trecut ca gâsca prin apă. Dai banii, iei diploma. Cam așa stă treaba.