| Timeeeaaaaa a întrebat:

Ma intrebam daca m_ar putea ajuta cineva cu niste pareri sau sfaturi pentru facultate.SAunt a XI si as vrea sa ma hotarasc unde merg ca sa ma apuc din timp sa invat si sa stiu ce ma asteapta.Si as vrea sa aud niste pareri de facultati pentru mine.Imi place foarte mult engleza si nu stiu ce as vrea sa ma fac, dar sigur nu doctor sau avocat.
ziceti-mi si mie niste sugestii.Le multumesc celor care raspund si sunt seriosi.

2 răspunsuri:
| FocusMood a răspuns:

Si pe mine tot asta ma preocupa in seara asta laughing tot a 11-a sunt
Te-ai putea duce la litere...

| Sadop a răspuns:

Limbi straine, Pshiologie, Litere, Politie, IT.
Bafta!