| anonim_4396 a întrebat:

ma numesc adelina sunt cls a 8 si mai am putin pana ajung la liceu. de acum ma macina gandul la ce liceu sa ma duc.dorinta mea este sa, ma duc la un liceu cu profil economic sau finate banci dar nu stiu cu ce medie as putea intra pentru ca in acesti 4 ani am avut medii peste 8 ce credeti as putea sa intru?:X:XX:X:X:X:multumesc:X:XX:X:*

7 răspunsuri:
| ecristinamc a răspuns:

Pai spune fiz cat ai avut mediiile.

Im primul rand spune din ce oras esti si dupa te ajut

| D A R i U t S s A a răspuns:

Buna mai intai trebuia sa ne spui din ce oras esti
in caz ca esti din Bucuresti.licee bune cu profil economic sunt :
Colegiul Economic Virgil Madgearu - este un liceu foarte bun se intra de la 8. 80 in sus
Colegiul Economic A. D. Xenopol-iarasi un liceu foarte bun ( unde sunt eu ) se intra de la 8. 28 in sus.happy
Mai este si Viilor.Se intra tot asa 7-8 in sus.
si cam atat.
Iti urez succes sa intri in ce liceu vrei :*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu zic la pictura este un liceu in cluj ai putea merge acolo e usorwinking nu stiu dar pictura este usoara nuwinking si eu ma voi duce acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt din satu-mare si sunt clasa a8-a si as vrea sa intru la liceul economic in acesti patru ani am avut meda 8 douazeci si ceva as putea intra

| ÅñdRa a răspuns:

Buna.
Eu sunt la un liceu economic si pot sa-ti spun ca e ffff greu...mai ales ca sunt o gramada de modulebig grin
dar in rest e ok.big grin
si da poti sa intri eu am intrat cu mediat de 8. 04

| primaru a răspuns:

Depinde daca nu sunt prea multi cu medii mari liceiele primesc de la media 10 in scadere pana ocupa locurile. Dar dupa legea noua sigur inti

| damiancristina a răspuns:

Eu cred ca ai sanse sa intri si alegerea ta e una foarte buna.mult succes!