| Flick10 a întrebat:

Bună ma numesc andrada și am 14 ani. Visez de mica sa devin cantareata casă pot canta cu un idol -lukas rieger- eu sunt fotomodele în Franța de 3 luni doar ca nu asta a fost visul meu... si vreau sa întreb cv fumatul afectează vocea? Eu nu prea am voce ce pot face casă am voce plssss ajutati ma

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

"casa" fii cantareata si nu fotomodele trebuie sa stii sa citesti "casa" poti invata versurile

| K0sti a răspuns:

Casă? Vrei casă?
Cand o sa mai cresti!

| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

Desigur ca fumtul afecteaza vocea!
Dar ai doar 14 ani si deja fumezi? Rau, foarte rau.
"Nu prea ai voce"... esti in Franta, mergi la un curs de canto. Acolo vei afla daca poti cinta sau nu.
Ai plecat doar de 3 luni din tara si DEJA nu mai scrii corect romaneste?! Ai foarte multe greseli.

| escapegoatxd a răspuns:

N-ai voce, n-ai viitor in cariera de cantareata. Painful truth.
Daca arati bine cum spui tu, profita de asta si continuati cariera.