| anonim_4396 a întrebat:

Buna ma numesc Andreea am 15 ani și visul meu este sa devin model. Ce ar trebui sa fac pentru asta? Am înălțimea 1, 71-1,72 și 49 kg, parul saten și lung și ochii căprui și știu sa merg pe tocuri. Ce ar trebui sa fac?

2 răspunsuri:
| Andreea910 a răspuns:

Buna ..ar trebuie sa particip laa televiziune, sa participi la concursuri de modell-ing si asa iti faci reclama, si o sa ajungi ceva mare si frumos... Sfatul meu este sa nu te ingrasii laughing

| Adry05 a răspuns:

Sa te inscrii la un casting ce ai putea sa faci. laughing)