| anonim_4396 a întrebat:

Ma numesc Andreea si sunt din Bucuresti. Sunt clasa a 11-a si m-am gandit serios sa dau la arhitectura, insa nu stiu cum sa ma pregatesc pentru aceasta. Am inteles ca trebuie sa fac niste meditatii pentru a da acel "examen" de intrare la facultate. Stiti cumva in ce consta acesta si unde pot contacta un profesor bunicel... si nici foarte costisitorlaughing? Poate m-ati putea ajuta. Si, o alta intrebare, presupun ca exista mai multe ramuri in acest domeniu, dar nu stiu care sunt.

2 răspunsuri:
| iacobitza a răspuns:

Exact aceiasi problema o am si eubig grin singura diferenta e ca eu sunt din botosani nu bucuresti

| brio6267 a răspuns:

Buna Andreea, sper sa te ajute aceasta in informatie. Exista programe gratis, utile si deosebit de simple in legatura cu preocuparea ta, iti voi da o adresa si poate reusesti sa gasesti ce te preocupa aici http://cristimrea.blogspot.com