| marykidda a întrebat:

Buna ma numesc mary deci sunt fata... si am 50 de kg si 1, 60m
problema e ca nu am forta in brate si as dori sa dau la o scoala cu profil militar dar imi trebuie forta imi brate ce ar trebui sa fac?

3 răspunsuri:
| Radu284 a răspuns:

Uite, un exercitiu care poate fi facut acasa fara a avea nevoie de un echipament special: http://www.youtube.com/watch?v=tKjcgfu44sI

| Dorueraluat a răspuns:

Oare? Trebuie sa mergi la sala si i-ati antrenor personal nu te du de capul tau ca te distrugi.

| 83Cosmin a răspuns:

Flotari, trebuie sa tragi de niste coarde si sa lucrezi cu gantere.