| Fcsb_Rebi_1999 a întrebat:

Buna,
Ma numesc Rebeca, am 16 ani si as dori si eu un site cu locuri de munca pentru elevi (din cate stiu poti lucra de la 14 ani cu semnatura parintelui). Va multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna
poti face un curs de frizer si te poti angaja.
O zi buna.

| lindemona a răspuns:

Buna,

Este foarte greu sa te angajezi de la 16 ani, deoarece nu ai studii terminate si nici experienta. Nu te-ar interesa sa iti castigi niste banuti prin a fi consultant Oriflame?

BENEFICII:

1. Castigi bani

-23% comision pentru comenzi peste 70 lei;
-30% comision pentru comenzi peste 300 lei (3-4 clienti, castigul tau minim 90 lei);
-40% comision pentru comenzi de minim 600 lei! (6-8 clienti, castigul tau minim 240 lei!)

2. SUPER CADOURI PENTRU NOII CONSULTANTI ORIFLAME (prin plasarea unei comenzi de minim 250 lei/campanie, timp de 3 campanii consecutive adica ve-ti primi 3 cadouri din partea companiei Oriflame)

3. PREMII DE LOIALITATE PENTRU CLIENTI ACTIVI IN FIECARE CAMPANIE ORIFLAME
- program flexibil - tu decizi cat timp aloci acestei activitati

RESPONSABILITATI:
Pentru a putea profita de toate aceste avantaje destinate unui consultant Oriflame trebuie doar
1. sa prezinti catalogul in cercul tau de prieteni si nu numai
2. Sa strangi comenzi
3. Sa plasezi comanda (in 3 zile lucratoare vei primi produsele)
4. Strange bani si achita factura

Ai timp de maxim 18 zile in care poti plati factura.

Daca esti la liceu este foarte usor sa promovezi produsele si sa strangi comanda. Iti faci prieteni noi.

Daca te intereseaza iti pot oferi ajutorul meu.