| Alebby a întrebat:

Bună! Mă poate lămuri cineva ce înseamnă "studii liceale tehnice" într-un anunț de angajare? Mai exact vreau sa stiu dacă se referă strict la profil tehnic. Eu am absolvit un liceu tehnic cu filiera tehnologică dar profil protectia mediului. Profilul tehnic tot din aceeași filiera face parte. Oare mă încadrez?

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

E bine, aplică cu indrăzneală, succes

2 răspunsuri:
| StoicAnalysis a răspuns:

Se refera cel mai probabil la filiera ta. Omul ala cere om care a invatat in domeniul tehnic. Tu daca ai invatat protectia mediului, crezi ca ai avea sanse sa te angajeze intr-un loc de munca pe domeniul tehnic, daca tu ai invatat in liceu despre cum sa protejezi natura?