| Mayagab12 a întrebat:

Buna.Ma pricep la scris.Cum as putea câștiga bani din asta?

4 răspunsuri:
| SanduEu123456 a răspuns:

De inceput poti sa scrii diverse articole si dreptat sa incepi sa scrii niste carti/romane (iti urez succes)

| darrio2007 a răspuns:

Te angajezi la o editură.

| RxTx a răspuns:

Câți bani vrei să câștigi ca daca vrei gen 80 lei / zi 480minute de muncă
Ai putea sa scrii recenzii pentru diverse firmulițe care au nevoie de reclame pe net
Exact ca si când ai fi 400 de oameni care isi dau cu părerea despre o cazare despre un local despre un restaurant.
Scrii recenzii false si oamenii iti dau 80 lei pentru 400 recenzii cu aproximație

| Violleta2022 a răspuns:

Iti iei licenta de jurnalist si te angajezi la ziare, reviste, publicatii online.
cand ai terminat facultatea?