| Roxana_2823 a întrebat:

Buna,
Ma putei ajuta si pe mine va rog, am terminat fac de Drept si vreau sa devin criminalist, am inteles ca trebuie sa fac un master de specialitate in criminalistica, intrebarea mea este numai cu acest master pot sa profesez? Multumesc

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pentru un raspuns precis adreseaza-te la Inspectoratul General al Poliei Romane - Institutul de Crimininalistica, sunt cei mai in masura sa-ti ofere informatiile de care ai nevoie - daca au posturi disponibile si conditiile pe care trebuie sa le indeplinesti(inclusiv studiile necesare) si modul de angajare. Succes si numai bine!