| georgyana1 a întrebat:

ma puteti ajuta si pe mine sa ma angajez? am mai lucrat ca vanzatoare in idm sir si ca lucrator comercial in mini prixhappy...va rog mult de tot cine ma poate ajuta sa imi lase msj privat sau si aici nu conteaza! rog seriozitate!

4 răspunsuri:
| Ana_6561 a răspuns:

Eu is repr avon. si mo ajutat foarte mult, se castiga si bani si o gramada de premii. poti sa te ocupi de,, afacerea " asta si de un alt job nu iti trebuie mult timp pentru avon. daca vrei mai multe detalii intra pe id meu avon016190.

| georgyana1 explică:

Am 19 ani si intr-adevar am lucrta pe temen mai scurt...astept mai multe raspunsuri! dau funda pentru cine ma ajuta cat de cat sau un sfat ceva

| parfum11 a răspuns:

Poti sa imparti pliante, oferte de la pizzerii la cutii postale.
Dar cel mai bine pentru fete e sa te duca pe varianta. e treaba foarte profitabila laughing si e munca cinstita

| aLyN_4462 a răspuns:

1.Poti sa te duci pe centura unde se castiga bani
2. Poti sa te angajezi ca menajera la unu bogat
3. Daca sti si le ai cu calculatoru poate te faci secretara
4.Sau du-te la Carrefour, Kaufland.Metro etc. daca ai mai fost vanzatoare.
fundita?