| ÁnΌMŀŠ a întrebat:

Mai am 2 ani de liceu si am cam inceput sa ma gandesc la ce facultate mi s-ar potrivi...Problema e ca nu stiu ce vreau sa fac! Eu sunt la profilul STIINTE ALE NATURII. Intrebarea mea este urmatoarea: Cum imi pot da seama ce mi se potriveste? Multumesc.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta cate un student din fiecare domeniu care crezi ca te-ar interesa si pune profesorii sa va duca clasa in vizita la facultati in saptamana altfel.
Sper sa te ajute

| Manole_Vanessa_1998 a răspuns:

Poti incerca cu o vara inainte, sa la incerci pe toate