| pinksweetloverr a întrebat:

Bună. Nu ma pricep la astea si vreau să inteleg. Ce faci dupa ce termini o facultate de Management, Contabilitate, Relatii Publice, Administratie publica, etc. (in cadrul snspa, ase)? Unde lucrezi, in ce tip de companii si ce faci in sine?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt o tona de joburi in care poti lucra

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ai întrebat despre 4 facultăți. Ce faci în sine, este ceea ce ai învățat să faci în ele.

| johnnny123 a răspuns:

Pe bune, chiar vrei să-ți enumere cineva toate joburile pe care le poți avea după ce termini fiecare dintre facultățile alea și tot ce vei face la fiecare job în parte din fiecare companie în parte?

O întrebare mai punctuală nu poți să pui și tu?