| baicris17 a întrebat:

Buna

Nu stiu ce parere aveti despre Metropolitan dar sa stiti ca eu sunt foarte multumita de el. Pentru un venit suplimentar este foarte bine, daca vreti sa castigati si voi dati click http://shop.metropolitans.ro/......a/BCeWOcLD

6 răspunsuri:
| rserpu a răspuns:

Si eu sunt multumit de GDI si MRO care este o afiliere de MLM-uri de tip nou, unde nu trebuie sa vinzi produse la oameni sau sa mergi sa bati pe la usi, ci doar sa-i convingi sa se inscrie in program. GDI si MRO sunt (dupa parerea mea, cele mai bune). Totusi, GDI e mai greu sa convingi oamenii. Web site GDI www.webmoneyhq.ws Website MRO: www.mro.ro numar de ID al meu e 4743. Taxa la GDI e de 10$/luna, iar la MRO e de 25 RON/luna. Inscriere gratuita. Persoana de contact: rserpu2@yahoo.co.uk

| rosepassion a răspuns:

Mie mi se pare ca faci reclama

deci inklci regulamentul

sorry

| Ana_6561 a răspuns:

La metropolitan n-am fost reprezentanta da is la avon.Si sunt foarte multumita, se castiga pana la 30% si sunt tot timpu competiti mai ales acum pe timp de vara. Daca vrei mai multe detalii intra pe avon016190.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu st multumita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am fost reprezentant si sunt la oriflame, avon, infinity, lifecare... dar cel mai mult imi place metropolitan. daca vreti sa va inscrieti dati clic aicihttp://ladys.ro/a/RFmDm4fH.pentru orice informatie ma gasiti la adresa larisalaryi@yahoo.com

| alexa_4015 a răspuns:

Buna si eu m-am inscris ca reprezentant dar nu stiu din ce cauza nu mai venit catalogulcrying