| anonim_4396 a întrebat:

.nu stiu ce profesie sa aleg, m-am gandit la designer vestimentar pentru ca imi place si am unele aptitudini in acest domeniu, dar nu stiu ce studii trebuie sa fac, unde sa ma duc?/

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Varianta ei proprie de la croitorie.

| darrio2007 a răspuns:

Va trebui sa te familiarizezi cu englezismele astea care ne-au invadat de cativa ani incoace.Asta trebuie sa faci in primul rand.Se scrie designer.

| neutrino a răspuns:

Prima data mergi la un liceu pe care trebuie sa-l termini cu brio si cu bacul luat.

| Dugalle a răspuns:

La scoala, la ora de limba romana. Asta ar fi un start. Revino dupa ce ai facut asta.