| anonim_4396 a întrebat:

O femeie poate fi judiciarist (sau polițist judiciar)? Știu că trebuie făcută Academia de Poliție, dar pe ce profil trebuie mers ca să pot ajunge așa ceva dacă se poate?

4 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Normal ca se poate, la academie sa ie, mai faci o facultate de drept, etc.

| express11 a răspuns (pentru express11):

Sa iei.scuze.

| Anddreee a răspuns (pentru express11):

Multumesc de raspuns, chestia era ca sunt mai multe sectii cea de "Drept", "Ordine si Siguranta Publica", "Ministerul Justitiei" si ce mai este...
De aceea am intrebat la care profil daca-i pot spune asa, daca as cunoaste pe cineva care e la Academie, as intreba.

| express11 a răspuns (pentru Anddreee):

Intra pe site-ul lor. poate poti sa pui intrebari la contact.bafta!