| MorosanuAlina a întrebat:

Buna, o întrebare am si eu este cineva dupa varsta de 30 care frecventeaza scoala generala cu frecventa redusa? Incep pe 5 octombrie si nu mi au dat nici o imformatie referitoare la cat de redusa este, de cate ori pe saptamana, si daca lipsesc din cand in cand se pune absenta si afecteaza media? Va mulțumesc pentru eventualele raspunsuri!

3 răspunsuri:
| Batmanel a răspuns:

Ai 30 ani, suna-i, sunt programe speciale si nu toata lumea stie de asa ceva, plus ca poate diferii de la institut la institut. Nu au program la fel, deci doar de la scoala care te-ai inscris te poate lamuri.

| Furnicuta000 a răspuns:

Pentru ca lucrurile astea se discuta doar cu profesorii si dupa ce va cunoasteti si aflati situatia fiecaruia. Avand in vedere ca toti lucreaza, o sa faca astfel incat sa poata ajunge cat mai multi la ore. O sa va spuna si cand si cat puteti lipsi

| darrio2007 a răspuns:

Intreaba acolo la scoală. Ei te pot lămuri cel mai bine.