| MadalinaElly a întrebat:

Buna,o matusa de-a mea ar vrea sa se angajeze la carfour campina .....cum pot sa ii pun dc-ul pe internet am dat la pagina lor dar nu gasesc.cel mai bun raspuns o funditahappy

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

Pe site-ul lor scrie asa "Daca doriti sa va alaturati echipei Carrefour, va rugam sa depuneti un curriculum vitae la biroul Receptie clienti din cadrul magazinului dumneavoastra perferat sau pe mail la adresa resurse.umane@carrefour.com"
Pe pagina lor centrala, in partea de jos dreapta, unde scrie institutional cu rosu, exista Cariere, acolo poti depunde un CV, dar este adresa generala, nu au rubrica de cariere pentru fiecare magazin in parte. Cel mai sigur ar fi de urmarit daca apare post liber si depus cv-ul direct la ei la magazin si periodic, pentru ca daca acum nu le trebuie sunt sanse foarte mari sa le arunce ca primesc foarte multe in fiecare zi, daca le-ar pastra pe toate n-ar mai avea loc in magazin happy

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poate CV-ul.
Trebuie sa-l trimita prin e-mail, precis ca au si o adresa de e-mail.