| Drambu_Mioara_1996 a întrebat:

Buna ....parinti vecinilor mei sunt acrobati si ar vrea sa ii includa si pe copii lor. Copii lor sau antrenat si i-am ajuta si eu. Dar ma e o problema nu gasim o melodie pentru acrobatia lor. Ma puteti ajuta? Va rog!

2 răspunsuri:
| SoJustMeAndU a răspuns:

In primul rand revolutionezi gramatica romana ai multe greseli "s-au","parintii","ajutat","mai". In al doilea rand depinde si de acrobatie, daca e una lenta sau mai energica.Mai si specifica cand pui o intrebare.

| William a răspuns:

Daca imi dai un filmulet cu ce acrobatie fac ei iti promit ca iti gasesc o melodie.