| anonim_4396 a întrebat:

Pe acest site pot pune anunturi de angajare, colaborare sau prestari servicii?

9 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti pune daca obtii acordul conducerii site-ului si contra unei plati.

| cristi202 a răspuns:

Aici "doar" pui intrebari si ti se raspunde. Sau raspunzi tu la intrebarile pe care altii le pun.
Pentru anunturi, exista n site-uri, precum olx.ro, publi24.ro, lajumate, ro, iar pentru joburi ejobs.ro, bestjobs.ro, etc, etc.

| Bondarel99 a răspuns:

Daca esti din Bucuresti, vezi ca e un grup foarte popular pe Facebook, se numeste "Vreau un job in Bucuresti". Cauta-l.

| RAY a răspuns:

Olx,publi 24

| RoxB a răspuns (pentru RAY):

Stiu site-urile de anunturi. Am postat acolo.

| RAY a răspuns (pentru RoxB):

Grupuri Facebook

Răspuns utilizator avertizat
| Merius1377placegd a răspuns:

Ba tu esti prost de cand te-ai nascut? Nu ai angajati si vii sa cersesti pe siteuri. Bravo, doar bravo

| AIeXxX a răspuns (pentru Merius1377placegd):

Omul a pus o intrebare normala, dar tu reactionezi ca un re#tarrd...
Bravo bravo