| PrettyLiar94 a întrebat:

Buna!
Pe cei/cele care sunt reprezentati/e Avon cam cat castigati pe luna?big grin

Răspuns Câştigător
| tundemihaly a răspuns:

Depinde, in general 300-400 de lei, in brosuriile care este pentru 8 martie si pentru craciun 600-800 de lei.

5 răspunsuri:
| lindemona a răspuns:

Buna,

Nu stiu cat castiga cei de la Avon, dar iti pot spune la Oriflame.
Ai -23% comision pentru comenzi peste 70 lei;
-30% comision pentru comenzi peste 300 lei (3-4 clienti, castigul tau minim 90 lei);
-40% comision pentru comenzi de minim 600 lei! (6-8 clienti, castigul tau minim 240 lei!)

In plus, ai super oferte pentru consultanti (extra catalog), catalog doar pentru consultanti cu oportunitati (alte oferte), program de bun venit cu produse excelente, 2 tipuri de programe de loialitate (castigi parfumuri sau alte produse care nu sunt in cataloage inca).

Poti incerca sa vezi daca iti place.
Daca este interesata, te pot ajuta sa te inscrii si sa iti pornesti propria ta afacere.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

10 lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu catig maxim 300 lei, dar tu? Imi dai,, please,, o fundita happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna
nu exista un salariu la fel lunar, depinde de cate comenzi ai.
O zi buna.

| tundemihaly a răspuns:

Daca vrei sa fii reprezentant Avon, pot sa te ajut. Gasesti-mi pe facebook (https://www.facebook.com/tunde.mihaly.77) sau adresa de email: mtunde7@yahoo.com