| lo a întrebat:

Buna!
Pentru cei care lucreaza; cum a fost prima zi de munca,impresii,emotii, concluzii? Si cum ati reactionat in fata lucrurilor pe care nu le stiati!

Răspuns Câştigător
| Banyik_Ionutzz_1998 a răspuns:

Este ca prima zi de liceu, nu cunosti pe nimeni ai emotii si poate iti este rusine, dar cu timpul totul o sa fie grozav.

2 răspunsuri:
| Numby a răspuns:

La inceput a fost sa nu stric aparatele cu care nu am mai lucrat si unpic de emotie ca eram nou happy

| Sillyview a răspuns:

Întotdeauna primele zile sunt plăcute, indiferent de postul pe care îl vei ocupa.