| luucaa a întrebat:

Buna! Pentru UNAp la proba medicala, daca am astigmatism 2 pe stangul, hipermetorpie 3 cu acuitate vizuala 0.5 si pe dreptul doar astigmatism 0.75 pot aplica? La MAPN am inteles clar ca nu pot, dar ma gandesc ca la UNAp sta treaba altfel..multumesc!

1 răspuns:
| ancaval a răspuns:

Doar dacă suni la ei, acolo unde urmează să te înscrii. Sau poți merge personal. Au pagină pe net? Poate găsești și acolo reguli/cerințe pentru admitere.