| itachi23 a întrebat:

Bună, poate pare o întrebare mai ciudata dar, știți ceva job-uri online unde nu ai nevoie de experiență? Nu pot munci pentru ca trebuie sa stau acasă câteva luni asa ca m-am gândit ca dacă tot am pc și il folosesc zilnic sa fac niște bani cu el de acasă, mai ales ca am nevoie, pana si 1000 de lei pe luna îmi ajung, țin se menționez ca am 18 ani, mulțumesc!

6 răspunsuri:
| elemonis a răspuns:

Buna.
Cauta joburi pe bestjobs, ejobs. Poate gasesti ceva ce sa ti se potriveasca. Stiu ca Amazon angaja la un moment dat.

| sierra1 a răspuns:

Spune-ne ce știi să faci BINE-BINE, chiar și online

| Wr3nch a răspuns:

Call center remote pe 4 ore/ zi sau game tester (daca ai oc bun sau consola).

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Fără experiență nu sunt, să poți câștiga atât.

| Luca77777777 a răspuns:

Părerea mea, marketing afiliat cu comisioane recurente, dacă nu ai auzit până acum caută sa vezi, merită

| Ioana20Andreea a răspuns:

ROSE este un job part-time foarte bun. La urma urmei, de obicei petrecem ceva timp stând pe telefoanele mobile. Acum am un job part-time unde pot câștiga venituri cu ajutorul telefoanelor mobile. Acest lucru este foarte potrivit pentru tine, alătură-te, dai like.uri și urmărești, imediat îți vin și banii. https://www.roseinformationapp.com//reg.html?code=dyjy7f