| Ioana_Nicoleta_1997_WKSP a întrebat:

Buna prieteni! Am o nelămurire sunt clasa a 11. a si ma gandesc deja unde vreau sa dau mai departe...Mi-ar place foarte mult sa sau la poliție însă nu sunt destul de informată in acest domeniu! Vin cu următoarea intrebare:Care ramura a poliției credeti ca este perfecta pentru o fata?

7 răspunsuri:
| CristinaMatei97 a răspuns:

In general meseria de polițist nu este pentru femei, pentru ca sunt puse sa facă lucruri indecente de către șefii lor happy
Însă nu este mereu așa, depinde de temperamentul fiecăruia
Mie îmi place ramura de crime, însă e destul de greu sa ajungi acolo
Sau ceva urmăriri/filaj

| Ioana_Nicoleta_1997_WKSP explică (pentru CristinaMatei97):

Nu gândești ce vorbesti! Nu le pune șefii lor sa faca nimic!

| CristinaMatei97 a răspuns (pentru Ioana_Nicoleta_1997_WKSP):

Dacă știi cum e in poliție la vârsta de 11 ani, te felicit, Inda nu stiu de ce ai mai întrebat aici dacă ești deja informata

| Violleta2022 a răspuns (pentru CristinaMatei97):

Fata a spus ca este clasa a XI-a, nu ca are 11 ani!
In plus, are dreptate, sefii politistelor nu le pune sa faca nimic indecent, perceptia ta este eronata, din dumnezeu stie ce motiv, stiu doar de tine.
Am o prietena care are fata politista, la Politia de frontiera din Constanta si imi spunea cat de mult isi iubeste fata profesia, odata ce prefera Constanta ca loc de munca, in loc de acasa, la Bucuresti.

| Ioana_Nicoleta_1997_WKSP explică (pentru CristinaMatei97):

Credeam ca voi da peste persoane care au cunostinte si mă vor informa! Dar ai aparut tu că politistele ns ce faclaughing)) Nu le intinde nimeni fata mea!

| CristinaMatei97 a răspuns:

Ai dreptate, greșeală mea
Apuca-te sa înveți gramatica, altfel nu o sa intri happy