| Alexa00001 a întrebat:

Buna prieteni! Am si eu nevoie de un raspuns la o intrebare... sigh. Eu in mai daca plec in afara...Pot sa dau examenul de bac mai devreme sau pot doar sa imi iau diploma de 12 clase?
Ca nu stiu ce sa fac si cum sa fac sa fie bine crying.

4 răspunsuri:
| Ivancic09 a răspuns:

Pai mai repede nu poti dar il poti da in a doua sesiune. Diploma de 12 clase oricum o primesti

| Alexa00001 explică (pentru Ivancic09):

Ok dar este chestia ca eu nu o sa ma mai intor in tara crying o sa raman acolo

| Ivancic09 a răspuns (pentru Alexa00001):

Da inteleg...pai daca vreodata te intorci poti sustine examenul de bacalaureat oricand cand sunt sesiunile

| Alexa00001 explică (pentru Ivancic09):

Iti multumesc mult pentru ajutor kiss