| Ienei_Matei_1995 a întrebat:

Buna prieteni as avea o intrebare am scris cv versuri de muzica mi-ati da o idee cum sa le vand?

3 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Pana sa ajungi sa vinzi versuri e cale lunga.

Ai mai scris versuri pentru ceva, exista vreo melodie pe versurile tale, cunosti muzicieni, compozitori, ai vreo pregatire muzicala?

| Eastwood a răspuns:

E imposibil, crezi ca doar tu compui versuri?
Eventual daca ar fi interesat cineva sa cante versurile tale, dar nu cred ca ar da cineva bani pe ele!

| hackerulxxx a răspuns:

N-ai cum sa vinzi versuri doar daca esti o persoana cunoscuta cu relatii chestii..etc