| andre8 a întrebat:

Buna raspuns urgenttttt care imi spune si mie unde pot gasi site-ul unde imi arata cate locuri mai sunt disponibile in momentul de fata la un liceu ca sa intru? fundaaaaaaaaaaaaaaaaa+voooooooooooooooooooot

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Inca nu exista asa ceva, doar dupa repartizarea computerizata din prima faza(care va fi pe 12 iulie) si afisarea acesteia se va sti daca au mai ramas locuri disponibile si la care liceu, locuri care vor fi ocupate in a doua faza a repartizarii. Succes si numai bine!