| Pufuletee02 a întrebat:

Recent am creat o trupa de dans hip hop .....si vreau sa ma ajutati si pe mine cu niste melodii hip hop dar din din astea ritmate.Cel mai bun raspuns fundita iar restul vot promit :*!

Răspuns Câştigător
| IsabellaMood a răspuns:

Samantha Jade- Step Up
T-pain- Church
Chris Brown- Kiss kiss, wall to wall
Youngbloodz- Imma Shine
Flo Rida Ft.T-pain - Low
Missy Elliot - Shake your Pom-Pom
Cherish- Killa
Sophia Fresh - This Instant
... Nu imi mai vin in minte altele. thinking Sper ca te-am ajutat cu astea! :*

2 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Cred ca numai impreuna cu trupa ta puteti alege melodiile pe care aveti de gand sa dansati- vedeti ce va inspira, Pufuletee02.

| Pufuletee02 explică (pentru Mihaela1964):

Eu sunt managerul trupei iar pe mine se bazeaza toti membri. Oricum multumesc anticipat. Mihaela 1964 happy