| CaritaDeAngel a întrebat:

Scuze de catgorie. Am si eu o intrebare! Vreau sa ma angajez pe postul de casiera si acesta necesita efectuarea unui test cu poligraful. Aveti idee ce intrebari include? Va intreb pentru ca la testul psihologic pentru obtinerea permisului auto ma amuza copios tipa de acolo, probabil ca motivul era modul in care se exprima, si tot ce spunea mi se parea amuzant. Nu vreau sa trec printr-o situatie similara si destul de penibila si aici! Funda! Multumesc! Si scuze de categorie si de greseli, daca exista happy

2 răspunsuri:
| zZAlexandruZz a răspuns:

Te angajezi la NASA?straight face la fbi? cum sa iti faca test cu poligraful... e o tampenie

| CaritaDeAngel explică (pentru zZAlexandruZz):

La casierie se face, dar nu stiu ce o sa faca mai exact.