| PetrusEmanuelMihai a întrebat:

Buna seara am o intrebare eu vreau sa dau pentru facultatea de POLITIE, eu v-oi putea da ma va primi ca stiiti de ce va intreb eu am o problema cu sanatate sunt EPILEPTIC, insa acum sunt mai bine cu sanatatea dar nu stiu daca ma v-or primi sau sa invat are rost ca eu imi doresc sa fiu politist de mic.

2 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Din pacate nu te vor primi.va scrie in fisa medicala, inclusiv, dai declaratie pe propia raspundere.vei fi respins din start.dar te poti reorienta.

| Paun_Alex-Manole_1997 a răspuns:

Nu,deoarece nu esti apt medical.Este o problema de sanatate iar la inscriere nu vor trece cu vederea.