| micuta_8485 a întrebat:

Buna seara.am o intrebare pe care va rog sa-mi raspundeti cat mai repede. vreau sa completez un cv in limba italiana si imi cere "CAP"dar nu stiu ce inseamna.ma puteti ajuta cu un raspuns? va multumesc.

Răspuns Câştigător
| Onutzu a răspuns:

Cap inseamna cod fiscal. Daca esti in Italia si ai documente e foaia aceea care se numeste(codice fiscale)

5 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Am cautat si am gasit
cap - PAC
sincer habar nu am
la ce sectiune era asta... poate asa ne dam seama

Janina
| Janina a răspuns:

Totusi cred ca inseamna aptitudini tongue
mi s-a aprins beculetul laughing

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Cod postal.

| maya_1276 a răspuns:

Cap-inseamna cod postal...numai ca in italia cod postal se scrie :codice postale ...mult succes...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna cod postal.