Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

Buna seara, am si eu o mica dilema, de mult caut niste cursuri in constanta de php pentru recalificare din alt domeniu, dar am gasit cursuri linux, intrebarea e urmatoare meseria de administrator linux este la fel de cautata si bine platita ca meseria de programator php?
Multumesc, funda!

Răspuns Câştigător
| veX0r a răspuns:

Administrator Linux zici? Hmm, nici să nu te gândești.
Dacă vrei cu adevărat bani și să ai o carieră bună atunci înveți programare C, C+, C++ sau JAVA!
Nu neapărat limbaj C, piața acum caută multe persoane cu cunoștințe PHP și HTML.
Toți care își fac diferite site-uri de multe ori apelează la persoane care știu PHP sau HTML.
Dacă ai PHP în plan, nu-l lăsa de-oparte. Ai să vezi că merită!

Nu lăsa PHP-ul pe Linux, atât am de spus. Succes!

| sheicu a răspuns (pentru veX0r):

Cata determinare in raspunsul tau, multumesc mult, ar trebui sa existe mai multe persoane de genul tau, un sfat bun la momentul potrivit este exceptional.
Multumesc inca o data!

| veX0r a răspuns (pentru sheicu):

Cu foarte multă plăcere! Nici nu știi ce sentiment am când primesc astfel de mulțumiri, deci, mulțumesc! happy

3 răspunsuri:
| IonutBlogger a răspuns:

Daca vrei bani pe ceea ce faci: Desing, FanArt, HTML, CSS, JS, PHP, etc. intra pe:
http://www.freelancer.com/dashboard
Este 100% sigur.