| Neacşu_George-Andrey_1937 a întrebat:

As vrea sa ma duc la o facultatea de medicina veterinara...cate si unde sunt in tara? Care sunt medile de intrare la fiecare? Cati ani se face? E greu? Va rog fara Link-uri...
Funda!

5 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Cati ani SE FAC! Te-am corectat la exprimare.In toate marile centre universitare exista facultati de medicina veterinara.Adesea sunt incluse in Universitatile agronomice.Este bine sa provii din mediul rural pentru a intelege mai bine fenomenele biologice.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna
cred ca in toate judetele exista cate o facultate de medicina veterinara care dureaza in jur de 6 ani de zile de studii pentru a fi absolvita.
O zi buna.

| unprietenaproape a răspuns:

Dai examen

| Neacşu_George-Andrey_1937 explică:

Va multumesc si care este media minima?

| Neacşu_George-Andrey_1937 explică:

Deci nu conteaza media din liceu sau gimnaziu?