| Mariiii24 a întrebat:

Bună seara! As vrea sa vorbec cu cineva care a terminat la Drăgășani facultatea de Jandarmi/ sau dacă cunoașteți pe cineva care și lucrează ca jandarm va rog sa răspundeți la întrebări.
În cât timp ați terminat facultatea?
Fetele după terminarea ei întra pe post la calculator?
Câte ore lucrați pe zi și ce program aveți?
Aveți vacante? Cât de mari?
Salariul este accesibil?
Cât timp aveți liber?
Este greu ca o fata sa fie jandarm mai ales dacă își dorește și o familie?

3 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Da da fix la calculator te baga rolling on the floor

| zilog a răspuns:

Eu as vrea să știu de unde au fost ăia care i-a bătut pe manifestanti la mitingul diasporei!?

| sierra1 a răspuns:

"În cât timp ați terminat facultatea?" - aia NU e facultate

"Fetele după terminarea ei întra pe post la calculator?" -?!

"Aveți vacante? / câte de mari? " - eu cred că tu o să ai probleme la admitere