| anonim_4396 a întrebat:

Bună seara! Cat câștiga un barista la Starbucks (în România)? Dacă știe cineva va rog. Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| OmBanal33 a răspuns:

Ultima oara cand ma contactasera a fost acum 2 ani, era in jur de 2000 (+100, -100) ceva de genul...
Este detinut de AmRest, care detine, in Romania, Burger King si Starbucks

5 răspunsuri:
| LaviniuA a răspuns:

Cel mai probabil minim pe economie. Cei care se duc acolo cred ca o fac fie din pasiune, fie pentru bani de buzunar.

| haileewatson a răspuns:

Depinde de cate ore lucrezi, cata experienta ai, de oras, cat de mare si aglomerat e Starbucks-ul.

| Crackman a răspuns:

2000-2500 era pe o platforma de recrutare

| ZappyTv69 a răspuns:

2000-2300, dar depinde de ore

| Violleta2022 a răspuns:

Probabil salariu minim pe economie, ca-i un simplu angajat, care stie sa faca cafea si sandvisuri.