| Florin_Balanescu_Florin_1990 a întrebat:

Buna seara..Caut loc de munca..De preferat ca operator cnc..Detalii astept prin emeil la florinbalanescu57@yahoo.com

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Florine, trimite-ti CV-ul la agentiile de recturare a fortelor de munca, pentru ca asta este un forum unde 90% din cei prezenti sunt copii de 10-18 ani, care nu-ti pot oferii nimic de munca aici!
In plus, nu-i normal sa cauti de munca pe un forum de discutii, cauta pe site-uri specifice, precum: linkedin, ori site-uri ale alegetiilor de recrutare, cauta in ziarele online la oferte de munca samd.
mult succes!