| NoName2332 a întrebat:

cu ce medie pot intra in ion barbu dar in elena cuza?big grin ...am trecut momentan cls a 8-a! explicati-mi daca vor ramane apropiate mediile de intrare de anul' acesta cu anul' viitor.

2 răspunsuri:
| AskAlex a răspuns:

Depinde de ce medie ai si cate locuri sunt. Nu poti sti daca mediile raman apropiate, de exemplu cand am trecut eu in clasa a 8-a ultima medie cu care s-a intrat la liceul in care vroiam sa intru era 8.80 si cand am intrat eu ultima medie a fost 9.15.

| lextar113 a răspuns:

Salut,iti zic eu ca vor fi medii mai mici ca in anii din numra, pentru ca s-a picat maxim la examene, asa ca ai sanse sa intri